Specialista logistiky v oblasti řízení objednávek u dodavatelů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenosti v oblasti logistiky např. se zaměřením na dodavatelský řetězec? Hledáš novou výzvu a preferuješ menší firmu s rodinnou atmosférou?

Pokud se chceš o pracovní nabídce dozvědět více, neváhej a pošli nám svůj životopis.

  • sledování objednávek a termínů dodání

  • zajištění realizace požadavků zákazníka na straně nákupu ( v oblasti projektového řízení)

  • spolupráce s plánováním výroby,nákupem a s vedoucím výroby

  • optimalizace výrobních zakázek, zásob ve výrobním procesů

  • standardizace nákupních a logistických procesů

  • evidence dat dodavatelů, logistiky, dispozice a nákupu

  • důležitý článek v podpoře řízení dodavatelů

  • oblast působení firmy - chemický a zdravotnický průmysl

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti např. v oblasti řízení objednávek ,logistiky,dodavatelského řetězce nebo nákupu

  • předchozí praxe v oblasti zpracování objednávek, dodavatelského řetězce, logistiky

  • angličtina nebo němčina na úrovni B1

  • uživatelská znalost MS Office (ERP systémy výhodou)

Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 130 Kč

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na dopravu

  • jazykové kurzy v pracovní době

  • závodní stravování

  • flexibilní pracovní doba

  • rodinné prostředí menší firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4591572  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.