Manufacturing Engineer / Process Specialist

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste technický a kreativní typ se zájmem o zlepšování výrobních procesů?

Rádi byste pracovali pro společnost, která nyní buduje nový závod?

Chcete se stát součástí mezinárodní kultury, v níž budete úzce spolupracovat i s ostatními výrobními závody v zahraničí?

Pak se neváhejte přihlásit!

  • zodpovědnost za nastavení výrobních procesů

  • plánování výrobních procesů a optimalizace výrobních technologií

  • vývoj a zavádění nových koncepcí + zlepšování procesů

  • vytváření a správa veškeré procesní dokumentace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • praxe na obdobné pozici podmínkou

  • zkušenosti v oblasti automotive velkou výhodou

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 13. mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • odměny ke mzdě

  • perspektivu dlouhodobé spolupráce

  • závodní stravování

  • multisport karta

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326