Strategický nákupčí

Praha

Popis pozice

Pro největšího výrobce transportbetonu na českém i slovenském trhu hledáme do týmu nákupčích nového kolegu nebo kolegyni, kteří mají zkušenosti s vyhledáváním dodavatelů a vyjednáváním cen.

  • zodpovědnost za dodávky vstupních komponentů pro výrobu

  • určování strategického směru ve výběru dodavatelů

  • výběr dodavatelů, vyjednávání podmínek a budování jejich sítě

  • spolupráce s technology a ostatními odděleními pro posuzování kvality nakupovaných materiálů

  • administrativní zpracováním podkladů

  • občasné cestování za stávajícími i novými dodavateli

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání

  • zkušenost z pozice nákupčího velkou výhodou, ideálně praxe ve stavebnictví nebo výrobě

  • schopnost vyjednávat, technické myšlení

  • znalost MS Office

  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti s přátelským kolektivem

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výuka angličtiny v rámci pracovní doby, MultiSport kartu, příspěvky na dětské tábory, firemní akce…)

  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office

  • zaškolení od zkušených kolegů

  • nástup možný ihned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4591576  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.