Obsluha ohraňovacího stroje - Krupka - nástup do kmene společnosti

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní výrobní firmy v Krupce hledáme zkušené operátory na ohraňovací stroj ( ohýbání plechů ).

  • Práce na ohraňovacím stroji / ohýbání plechů ve 3-směnném provozu

  • Vstupní a výstupní kontrola materiálu (nerez a hliník)

  • Reklamace poškozených dílů a jejich fotodokumentace

  • Ohraněné plechy v požadovaném termínu a dané kvalitě

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou - ohýbání plechů

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

  • Nadšení pro oblast výroby a zálibu v organizaci práce

  • Schopnost věci skutečně dotáhnout ke zdárnému cíli

  • Touhu podpořit další rozvoj v této části výroby

  • Znalost práce na PC a čtení technické dokumentace

  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • 26 dní dovolené, roční bonus až 50% z hrubé měsíční mzdy, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování, dopravu a Penzijní fond

  • Nad rámec zákoníku práce: Příplatek za práci v noci: 20% z průměrného hodinového výdělku a příplatek za práci v sobotu a v neděli: 25% z průměrného hodinového výdělku

  • Bonusy za loajalitu a kulatá výročí narozenin

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí

  • Stabilní práci v prosperující a rozšiřující se společnosti

  • Kvalitní zaškolení

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4592034  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc