Operativní nákupčí - strojírenství

Olomoucký kraj

Popis pozice

Vaším úkolem bude ve spolupráci s výrobou nakupovat výrobní materiál pro strojírenskou výrobu, zpracovávat interních požadavků a vystavovat objednávky.

Součástí bude i jednání s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů v závislosti na nových projektech a cenové vyjednávání.

Pro komunikaci s dodavateli i s cetrálním nákupem je třeba ovládat AJ.

Profil kandidáta

  • zkušenosti s nákupem (ideálně technických komodit pro strojírenskou výrobu).

  • práce s ERP

  • schopnost komunikovat v AJ s kolegy i a s dodavateli

  • schopnost efektivně komunikovat, vyjednávat a argumentovat

Nabízíme

  • 13. mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní začátek pracovní doby

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

  • a další zaměstnanecké benefity rádi představíme na pohovoru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4592046  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.