Mistr výroby - pro 30 členný tým

Jihočeský kraj

Popis pozice

Rozširujeme naší výrobu a hledáme Mistra výroby, který nám pomůže s dalším rozvojem.

  • řízení a organizace činností ve svěřeném úseku výroby – vedení až 30 pracovníků

  • odpovědnost za plnění plánovaných úkolů

  • odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem

  • řešení reklamací

  • reporty výsledků

  • komunikace s výrobním ředitelem, technickým oddělením

Profil kandidáta

  • ÚSO vzdělání (strojírenský obor)

  • zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti (nejlépe automotive)

  • ochota pracovat ve směnném provoze

  • chuť kariérně růst a rozvíjet své dovednosti

Nabízíme

  • měsíční prémie

  • 5 týdnů dovolené

  • zkrácená pracovní doba na 37,5 hodiny týdně

  • příplatky nad rámec zákoníku práce

  • odměny za zlepšovací návrhy

  • dotované závodní stravování

  • odměny za pracovní výročí

  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

  • odborné kurzy a kurzy osobního rozvoje

  • možnost kariérního růstu

  • zvýhodněné tarify od T- Mobile pro rodinné příslušníky pro držitele služebních telefonů

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4592048  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.