Vedoucí zákaznického servisu - automotive

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Baví Vás práce v zákaznickém servisu, už jste v této oblasti vedl/a tým, nenecháte se rozhodit kdejakým zákazníkem a mluvíte plynule anglicky?

Na všechno kývete hlavou? Tak už na nic nečekejte a dejte mi o sobě vědět, protože pro Vás mám zajímavou nabídku v mezinárodně úspěšné výrobní automotive společnosti v Mikulově.

  • Vedení týmu zákaznického servisu vč. Náboru, motivace, adaptace apod.

  • Zajišťování optimalizací nákladů na dopravu

  • Zajištění, aby objednávky zákazníků byly správně vytvořeny a včas doručeny

  • Zajištění smluvních požadavků

  • Řízení reklamací zákazníků

  • Spolupráce na roční inventarizaci

  • Denní účast na zahraničních callech se zahraničními zákazníky

Profil kandidáta

  • Máte alespoň 5 let praxi na obdobné pozici

  • Velkou výhodou je zkušenost z automotive prostředí

  • Máte zkušenost se zákaznickými reklamacemi a s vyjednáváním

  • Máte zkušenost s vedením týmu

  • Mluvíte plynule anglicky

  • Dokážete pracovat pod tlakem, umíte zachovat chladnou hlavu

  • Umíte pracovat v SAPu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi

  • Nástup ihned

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost využívat home office 2x týdně

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění

  • Parkoviště přímo u společnosti

  • Věrnostní bonus

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Systém vzdělávání

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Sirá
+420 773 769 208
ID: 4592049  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.