Projektový inženýr - stávající i nové projekty

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti z automotive nebo podobné výroby a hledáš uplatění ve stabilní firmě s fungujícími procesy a jasně danými rolemi? Motivuje tě možnost se rozvíjet a kariérně růst?

Pro našeho klienta na Novojičínsku hledáme průmyslové inženýry na stávající i nové projekty.
✔ koordinace činnosti výrobních týmů a výrobních linek

✔ zpracování preventivních nástrojů kvality do podkladů užívaných pro výrobní procesy (P-FMEA)

✔ vytváření a kontrola technické dokumentace výrobních zařízení a montážních postupů

✔ sledování, vyhodnocování a zlepšování výrobních ukazatelů (OEE, Produktivita)

✔ zadávání norem do SAPu, správa kusovníků a routingů v SAPu

✔ tvorba a aktualizace layoutů, výrobních norem, FMEA dokumentů

✔ plánování výrobních procesů

✔ komunikace jak se zákazníkem, tak i s dodavateli výrobního zařízení

✔ tvorba uvolňování specifikací, přejímka výrobního zařízení

Profil kandidáta

✔ min SŠ vzdělání v tech. oboru

✔ alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici

✔ schopnost domluvit se anglicky

✔ znalost MS Office, SAP výhodou

✔ velmi dobré komunikativní dovednosti, samostatnost a zodpovědnost

✔ schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

✔ příjemné a moderní pracovním prostředí, možnost zahraničních stáží, mezinárodní týmy

✔ odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti

✔ penzijní připojištění a životní pojištění

✔ příspěvek na dopravu

✔ dotované stravování

✔ 5 týdnů dovolené

✔ flexibilní systém elektronických benefitů

✔ možnost částečného home office

✔ a spoustu dalších příjemných benefitů

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4592302  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.