Údržbář - Kolín - vhodné i pro nezkušené kandidáty!

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci?

Máte platnou elektrovyhlášku?

Nevadí Vám práce ve směnném provozu?

Tak právě pro Vás bychom měli pracovní pozici údržbáře výrobních linek do nadnárodní automotive společnosti sídlící u Kolína.

  • zajištění preventivní údržby strojů

  • výměna dílů, řešení závad a navrhování nápravných opatření

  • čtení z výkresové dokumentace

Profil kandidáta

  • elektro vzdělání

  • platná vyhláška 50, paragraf 5

  • zkušenost z obdobné pozice z automotive společnosti výhodou

  • ochota pracovat na ranní, odpolední a noční směny

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

  • příspěvek na stravování

  • týden dovolené navíc

  • nápoje na pracovišti zdarma

  • firemní akce

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • 13. plat

  • možnost nastoupit ihned

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4592303  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.