Mistr výroby – potravinářství

Praha

Popis pozice

Stabilní česká společnost zabývající se výrobou široké škály potravinářských přísad, aromat a přírodních extraktů, hledá nového kolegu na pozici mistra výroby! Jedná se o práci na jednu směnu, kde budete mít na starost tým cca 10 lidí.

  • Řízení a kontrola výrobní činnosti podřízených pracovišť

  • Seznamování operátorů s denním plánem, následné vyhodnocení plnění

  • Kontrola připravenosti pracovišť, vedení související dokumentace

  • Zodpovědnost za kvalitu výsledného produktu

  • Namátkové inventury materiálu

Profil kandidáta

  • Praxe ve výrobním provozu (na pozici mistra, předáka apod.) se zaměřením na chemickou či potravinářskou výrobu

  • Středoškolské vzdělání, chemický obor výhodou

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Průkaz na VZV výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou práci v české firmě, která je na trhu již přes 140 let

  • Práci na jednu směnu (stabilní pracovní doba 7–15)

  • Mzdu odpovídající Vašim zkušenostem, navíc roční odměny dle výsledků společnosti

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days

  • Dotované stravování

  • Důkladné zaučení

  • Neformální prostředí a skvělý kolektiv

  • Pracoviště na Praze 9 s dobrou dopravní dostupností

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4592304  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.