Provozní elektrikář - nástup přímo do kmene!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do mezinárodní, automotive společnosti nově hledáme kandidáta na pozici provozního elektrikáře. Pokud zvažujete změnu, neváhejte nám o sobě dát vědět. :)

  • Opravy elektrických a elektronických zařízení

  • Údržba výrobního zařízení a objektů související s oborem elektro

  • Vedení evidence poruch

Profil kandidáta

  • Vyučení v elektro oboru

  • Vyhláška 50/78 Sb. – min. §6 - propadlou je možno obnovit

  • Praxi v oboru elektro min. 2 roky ve výrobní společnosti

  • Zkušenost s opravami elektronických zařízení

  • Ochotu pracovat v kombinovaném režimu (2 pracovní víkendy)

  • Dobrou fyzickou kondici (občasná práce ve výškách)

  • Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Skvělé platové ohodnocení, měsíční prémie, docházkový bonus, roční odměna (13. a 14. plat)

  • Technické či odborné kurzy, jazyková výuka, aj.

  • Snadná dopravní dostupnost (vlak, MHD, autobus do 5 min)

  • Bezplatné nápoje na pracovišti (káva, čaj)

  • Týden dovolené navíc

  • Cafeterie Benefit Plus

  • Program ELA - poradenství v oblasti práva a psychologie

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (SIM, pevný internet, TV)

  • Multisport Karta

  • Během podzimu společnost nabízí vitamíny zdarma pro vás a vaši rodinu

  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich blízké

  • Příspěvky na letní tábory pro děti našich zaměstnanců a mnoho dalšího...

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4592489  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.