Hlavní účetní

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro předního českého výrobce hledáme zkušeného a spolehlivého účetního na pozici Hlavní účetní. Pokud jste vysoce motivovaná/ý a hledáte novou výzvu, pak jste pro nás ten pravý člověk.

  • vést účetnictví v souladu s platnými zákony a normami

  • zpracovávat měsíční a roční uzávěrky účetních knih

  • zodpovědní za vypracování finančních výkazů a dalších reportů

  • zodpovědní za plnění daňových povinností (DPH, daň z příjmu právnických osob, daň z nemovitosti)

  • spolupracovat s externími auditory a poradci

  • zpracovávat statistické výkazy

  • zodpovědní za majetek, vedení pokladny v EUR a komunikaci s bankou

  • vést malý tým (mzdová účetní/skladová účetní, fakturantka)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví nebo daňového poradenství

  • minimálně 5 let zkušeností v účetnictví, zpracování uzávěrek a reportů

  • znalost právních předpisů v oblasti účetnictví

  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel

  • zkušenosti s účetními SW, ERP systémy výhodou

  • analytické schopnosti, koncepční přístup, schopnost řešit problémy

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prestižní české společnosti

  • smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito

  • odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností

  • skvělý tým kolegů ochotných vždy pomoci

  • příjemné, neformální pracovní prostředí

  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

  • příspěvek na stravování, příspěvek za doporučení kandidáta

  • pravidelné firemní akce (lyžování v Alpách, sportovní i kulturní akce)

  • 50 % sleva na naše produkty

Benefity

  • Stravenky

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4592719  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.