Obsluha CNC strojů - praxe není nutná!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledáte novou práci ve výrobě? Máte technické myšlení a umíte to s CNC nebo se to chcete naučit? Nevadí Vám 3 směnný provoz?

Pro strojírenskou výrobu hledám kolegy se zájmem o technickou práci přímo do kmene společnosti. Práce je vhodná pro muže i ženy!

Náplň práce:

  • obsluha a seřízení CNC strojů

  • provádění obrábění materiálu (sestavení nátroje, upnutí materiálu)

  • spuštění programu

  • kontrola výrobků

Profil kandidáta

  • na vzdělání nezáleží

  • technické myšlení

  • pečlivost a manuální zručnost

  • spolehlivost a ochota se učit

  • chopnost pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • stabilní práci s rozvojem dovedností a růstem ohodnocení

  • mzdové ohodnocení 27 - 37.000Kč dle zkušeností

  • 25 dnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • veškeré zaškolení

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová