Projektový manažer ve výrobě

Praha

Popis pozice

Skvělá příležitost pro technicky zaměřeného kandidáta se zkušeností s řízením projektů a znalostí 3D konstruování. Do výrobní společnosti hledáme nadšeného profesionála, který bude spolupracovat na přípravě a realizaci nových investičních projektů v řádu desítek milionů Euro.

  • Zodpovědnost za koordinaci projektů od nastavení a sledování plánů, až po úspěšné dokončení

  • Analýza možnosti výrobních strojů a hledání úzkých míst, návrh možných řešení a zvyšování efektivity výroby

  • Řešení konstrukčních a technických problémů

  • Komunikace napříč společností, ale také s externími dodavateli

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)

  • Zkušenost s řízením projektů ve výrobě

  • Znalost 3D konstruování

  • Samostatnost, proaktivní přístup, koncepční myšlení

  • Schopnost koordinovat dodavatele, komunikační dovednosti, asertivita

  • ŘP sk. B

  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • Možnost práce na dlouhodobých projektech s významným dopadem na celou výrobu

  • Zajímavé finanční ohodnocení + navíc kvartální a roční bonusy

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Průběžná školení a další vzdělávání

  • Stravenky a výbornou kantýnu s dotovanými obědy

  • 5 týdnů dovolené

  • Dotovanou Multisport karta

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4593039  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.