Elektrikář-nástup přímo do kmenového stavu!

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou chladících zařízení a klimatizací aktuálně hledáme kandidáta na pozici ELEKTRIKÁŘ.

  • Průmyslová zóna Ovčáry.

  • Hlavní pracovní poměr - 8H SMĚNY.

  • VOLNÉ VÍKENDY!

  • Velmi dobré finanční ohodnocení.

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000Kč!

  • montáž elektrokomponentů

  • práce s výkresovou dokumentací

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru.

  • NV 194/2022 - o požadavcích na odbornou způsobilost pro práci na elektrických zařízení - elektrotechnik.

  • znalost čtení výkresové dokumentace elektrických rozvaděčů

  • zkušenost s výrobou kabelových svazků

  • zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou

  • flexibilitu, samostatnost, spolehlivost.

  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (8hodinové směny-PO- PÁ - 6.00.-14.30.hod. a 14.30-22.30.hod.)

Nabízíme

  • velmi dobré finanční ohodnocení

  • měsíční pohyblivá složka mzdy až do výše 11 % z hrubé mzdy

  • bonusy a pravidelné každoroční navyšování mzdy

  • program zaměstnaneckých výhod

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování a kantýna na pracovišti (výběr z několika jídel)

  • zázemí moderní a rozvíjející se společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Klepáčová
+420734524674
ID: 4593268  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.