Executive Assistant / Osobní asistent(ka) s německým jazykem

Praha

Popis pozice

Náš skvělý klient, úspěšná zahraniční FMCG společnost, momentálně hledá zkušeného a zodpovědného člověka, který by si vzal „pod palec“ podporu top managementu firmy (ředitel a jednatel).

  • Administrativní podpora generálního ředitele a jednoho z jednatelů

  • Také jejich kompletní organizační podpora (kalendář, služební cesty)

  • Příprava a organizace schůzek/meetingů

  • Příprava podkladů na meetingy, prezentací a dalších dokumentů

  • Interní komunikace napříč celou společností (v německém jazyce)

  • Práce s interními systémy a datovou schránkou

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s podporou top managementu

  • Německý jazyk na pokročilé úrovni, angličtina na středně pokročilé úrovni

  • MS Office na běžné uživatelské úrovni

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou, nástup dle Vašich možností

  • 25 dní dovolené (postupný nárůst až na 30 dní)

  • Příspěvek na stravování (100 Kč/den)

  • MultiSport kartu

  • Zvýhodněné tarify od O2 Family

  • Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč měsíčně)

  • Letní, vánoční a jubilejní večeře

  • Vitamínový balíček na podzim

  • Kancelář na Praze 5

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4593474  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.