Referent/ka nákupu s AJ (m/ž) - Veselí nad Moravou

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu, uvítáme i absolventy/tky bez praxe. Podmínkou je Aj, kvalitní orietace v PC (ideálně SAP) a komunikativní osobnost.

Zkušenost v nákupu uvítáme.

  • zodpovědnost za nákup technické materiálu

  • vystavení a potvrzování objednávek, kontrola potvrzení od dodavatele, zajištění dopravy, vyřizování reklamací

  • zadávání položek do systému - SAP uvítáme

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání s maturitou

  • aktivní osobnost, nebát se komunikovat, stresuodolnost

  • anglický jazyk alespoň na úrovni B1

  • dobrá znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme

  • mzdu 25 000 – 35 000 Kč

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost občasné práce z domova

  • občerstvení na pracovišti

  • školení a jazykové vzdělávání

  • Multisport karta

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová