DWH Specialista pro digitalizovanou pojišťovnu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Náš klient, původem lichtenštejnská instituce, začal na českém a slovenském trhu působit jako nová bezpapírová a plně digitalizovaná životní pojišťovna, která na trh přinesla evoluční přístup na poli komplexního životního pojištění. Pro svůj tým nyní hledá DWH Specialistu, který bude u počátku integrace různých externích data platforem do jednoho celku.

  • Tým má 10 členů, Čechů, Slováků a Lichtenštejnců. Místo výkonu práce je Brno, ale je možný full remote. 1x za rok je reálná krátká návštěva pobočky v Lichtenštejnsku.

  • Spolupráce na vývoji datového centra s externím dodavatelem

  • Definování zadání pro dodavatele

  • Řešení základních požadavků a orientace v problematice

  • Reporting

Profil kandidáta

Pro tuto pozici si představujeme seniornějšího kandidáta, který má více zkušeností s „rozjížděním“ projektů DWH na zelené louce.

  • Potřebujeme týmového hráče, pohodového člověka s dobrými komunikačními schopnostmi.

  • Znalost technologií DWH a MS Office

  • Zkušenosti s DWH projekty většího rozsahu a reportingem

  • Zkušenost s web services

  • SQL – pokročilá znalost

  • AJ komunikativní

  • Zkušenost s pojišťovnictvím / bankovnictvím výhodou Spolehlivost, zodpovědnost, prozákaznicky orientovaný přístup

Nabízíme

  • práci v příjemném, stylovém a moderním prostředí našich brněnských kanceláří s občerstvením na pracovišti

  • neformální prostředí mladé pojišťovny, malý a přátelský tým a milou šéfovou

  • 25 dnů dovolené a 4 sick days (zdravotní volno)

  • příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění

  • benefitní program Flexi Pass a stravenkovou kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4593727  Datum zveřejnění: 3.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.