Vedoucí skladu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do mezinárodně úspěšné potravinářské výroby, která své výrobky vyváží po celém světě, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Field Warehouse Managera.

Baví Vás procesy v logistice, jste zodpovědný typ a s Vašim týmem obvykle táhnete za jeden provaz? Navíc se domluvíte anglicky?

Tak už na nic nečekejte a dejte mi o sobě vědět!

  • Budete zodpovídat za řízení smluvního provozu skladu spravovaného externí logistickou

  • Budete zodpovídat za spolupráci s odd. výroby, plánování, nákupy, zákaznického servisu

  • Budete pomáhat s novými implementacemi

  • Budete zodpovídat za plnění stanovených cílů

  • Budete reportovat výsledky do zahraničí

  • Pomůžete s realizací nového distribučního skladu na zelené louce

  • Budete zodpovídat za tým i za dodržování postupů

Profil kandidáta

  • Máte alespoň 3 roky praxe z oblasti logistiky

  • Výborně ovládáte SAP

  • Máte vysokoškolské vzdělání

  • Domluvíte se bez problému anglicky (každodenní užívání)

  • Máte zkušenosti s vedením lidí

  • Máte týmového ducha

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení

  • Roční bonus

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Firemní posilovnu

  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Finanční podporu v době nemoci

  • Cafeterie benefit

  • Zvýhodněný nákup firemních produktů

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Sirá
+420 773 769 208
ID: 4593736  Datum zveřejnění: 3.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.