Hledáme operátory výroby_nástupní mzda 35.000 Kč/měsíc

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme šikovné kandidáty na pozice operátorů výroby, které si sami zaučíme..

Nástup ihned.
práce na výrobní lince

nastavování strojů dle technické dokumentace

dodržování BOZP

Profil kandidáta

SOU/SŠ strojírenského zaměření

schopnost práce na směnný provoz

spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

nástupní mzda dle zkušeností kandidáta 27.000 - 32.000 Kč/měsíc

příplatky za směnný provoz

nástupní bonus

13. a 14 plat

stravenky

příjemné pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Schedelbauerová
ID: 4593866  Datum zveřejnění: 4.7.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc