Aplikační Specialista s přesahem do DevOps

Praha

Popis pozice

Do společnosti, která vyvíjí software pro bezpečnou digitální identitu, klientskou autentizaci a elektronické platby, hledáme IT Aplikačního Specialistu s přesahem do DevOps.

Díky specializaci na mikroprocesorové karty a terminálové aplikace se náš klient účastnil projektů prvních čipových karet v ČR. Jeho technologie pomohly významně urychlit rozvoj bezhotovostních plateb. Tyto dva produkty jsou jedněmi z mnoha v jeho portfoliu, na jehož budování se můžete podílet i vy.

  • Majoritní náplní práce je správa aplikace pro autorizaci plateb. Můžete se dostat jak k implementaci, tak k aktualizacím či k testování.

  • Budete komunikovat s projektovými manažery či vývojáři a externě se zákazníky. Se zákazníky budete komunikovat i v angličtině.

  • Kvůli nočnímu nasazování se občas k práci dostanete i mimo pracovní dobu.

Profil kandidáta

  • Zkušenost se skriptováním (Powershell, Bash, Python).

  • AJ na komunikativní úrovni.

  • Výhodou je zkušenost s Windows či Linux administrací a Kubernetes.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní IT společnosti s možností profesního růstu do DevOps.

  • Neformální a partnerské prostředí včetně teambuildingů či firemních akcí.

  • Balíček benefitů jako: 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, stravenky, občasný homeoffice či flexibilní pracovní dobu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4593867  Datum zveřejnění: 4.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.