Vedoucí směny - 1 směna

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává farmaceutické produkty, hledám vedoucího směny ve výrobě.

  • vedení svěřeného úseku výroby

  • kontrola a vedení cca 20 zaměstnanců

  • koordinace výrobní činnosti

  • sledování, řízení efektivity a produktivity výroby

Profil kandidáta

  • zkušenost s vedením lidí

  • praxe ve výrobě

  • komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • práce na jednu směnu

  • roční odměny

  • 5 Sickdays

  • týden dovolené navíc

  • stravenky

  • Benefitní program

  • Multisport karta

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4594493  Datum zveřejnění: 5.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.