Test and application engineer

Praha

Popis pozice

Hledáme šikovného Test and Application Engineera pro předního dodavatele vysokovýkonových polovodičů! Pokud jste ambiciózní a rádi se učíte, máte rádi náročné výzvy a dokážete reagovat na situace rychle a koncepčně, tak tuto příležitost byste si neměli nechat ujít.

  • Denní support testování výkonových polovodičů různými nástroji

  • Analýza dat, hledání příčin odchylek

  • Zpracování souvisejících reportů

  • Navrhování a optimalizace procesů

  • Spolupráce s vývojovým týmem v Praze a ve Švýcarsku

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření

  • Relevantní zkušenost na obdobné pozici

  • Komunikativní znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny

  • Analytické schopnosti

  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavé projekty v atraktivní mezinárodní společnosti

  • Perfektní zaškolení a podporu kolegů i manažera týmu

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Týden placené dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování

  • 6 000 Kč ročně do Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Odměny ke mzdě při významných příležitostech

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Moderní zázemí společnosti na Praze 4

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4594818  Datum zveřejnění: 5.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.