Nákupčí | auto i pro soukromé účely

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti z nákupu nebo technického obchodu a hledáš uplatnění na pozici, která ti nabídne nejen zajímavé finanční ohodnocení, ale i různorodou pracovní náplň?

Pro stabilní českou firmu ve Frýdku- Místku hledáme dalšího kolegu do malého týmu, který má na starosti nákup nábytkového příslušenství.
✔ budeš vybírat a jednat s nejznámějšími dodavateli nábytkového kování (panty, pojezdy, úchytky, atd.) a dalšího příslušenství (tmely, lepidla, apod.)

✔ vezmeš si na starost zavedení nových produktů do prodeje a budeš aktivně řídit jejich prodej

✔ postaráš se o prezentaci produktů prodejcům a budeš kontrolovat vzorky na prodejně

✔ v případě potřeby budeš technickou podporou prodejcům

✔ připravíš pro vedení analýzy výsledků ( obratů, marží, počtu zákazníků )

✔ tvým úkolem bude také určovat cenovou a marketingovou strategii u svěřeného portfolia produktů

Profil kandidáta

✔ min. SŠ vzdělání

✔ technické myšlení a schopnost přečíst si výkresovou dokumentaci

✔ manuální zručnost

✔ orientace na cíl a výsledky (tvé provize budou navázány na prodejní výsledky)

✔ umíš pracovat s MS Office, zejména Excel budeš používat často

✔ domluvíš se anglicky (nemusíš mít perfektní gramatiku, ale nebojíš se mluvit!)

✔ řidičský průkaz sk. B

✔ ochota občasných pracovních cest do zahraničí

Nabízíme

✔ služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook

✔ stravenkový paušál v hodnotě 82,60 Kč/den (odpovídá stravence v hodnotě 150 Kč/den)

✔ 23 dní dovolené

✔ docházkový bonus (navíc až 2 500 Kč za měsíc)

✔ levnější volání i pro rodinu

✔ slevy na zaměstnanecké nákupy

✔ příspěvek na dovolenou

✔ penzijní připojištění

✔ věrnostní bonusy

✔ možnost kariérního růstu

✔ pravidelné prémie dle tvých výsledků

✔ školení v oboru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista