Teamleader personálního oddělení

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s kompletní HR agendou? Baví Vás HR marketing, práce se zaměstnanci, ale nezaleknete se ani případného papírování a reportingu? Chcete se v oblasti HR posunout a stát se pravou rukou HR managera?

Pro výrobní společnost se sídlem v Pardubicích hledám kolegu/kolegyni na nově vytvořenou pozici Teamleader HR!

Náplň práce:

  • podpora HR managera

  • HR marketing (spolupráce na kampaních)

  • zpracování podnětů od zaměstnanců

  • zodpovědnost za nábor, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

  • podíl na tvorbě HR strategií, procesů a plánování

  • reporting, příprava statistik

  • zodpovědnost za dodržování pracovně-právních předpisů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • praxe v oblasti HR

  • znalost pracovně-právní legislativy

  • AJ na úrovni běžné komunikace

  • pečlivost a zodpovědný přístup

  • dobré komunikační a organizační schopnosti

  • týmovost a aktivní přístup

Nabízíme

  • stabilní zázemí a zajímavou příležitost k růstu v oblasti HR

  • 13. plat a další bonusy

  • 25 dnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • dotované stravování

  • a další zajímavé benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4595343  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.