Mistr výroby | 2 směny, víkendy volné

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme manálně zručeného kandidáta/kandidátku na pozici mistra výroby. Těšit se můžete na rozmanitou výrobu, kde se potkáte s různými technologiemi a zajímavým produktem! Odměnou vám budou měsíční bonusy a další benefity.

  • Řízení a koordinace výroby na své směně (spolu s předáky)

  • Dodržování technologických a pracovních postupů

  • Evidence a hlídání KPIs: produktivity, efektivity, BOZP, pracovní doby a docházky zaměstnanců

  • Odpovědnost za plnění termínů zakázek

  • Práce ve dvousměnném provozu

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání, nejlépe strojírenského zaměření

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • Praxi na podobné pozici ve strojírenství/výrobě minimálně 3 roky

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Mzda podle zkušeností a plnění pracovních úkolů, prémie až 20 %

  • 23 dní dovolené a 2 sick days

  • Otevřená pracovní atmosféra

  • Čisté prostředí nové budovy

  • Dotované stravování ve firemní jídelně s výběrem ze 3 druhů jídla

  • Příspěvek na penzijní připojištění (po půl roce)

  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

  • Odměny při životním a pracovním jubileu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4595645  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.