Skladník s VZV až 40 000 Kč / měsíc

Praha

Popis pozice

Hledáš momentálně práci skladníka a máš zkušenosti s VZV?

Vyhovuje ti práce na dvousměnný režim a bydlíš poblíž Jiren či Černého Mostu?

Zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

Pro našeho klienta z oboru automotive hledáme skladníky na VZV. (Propadlý průkaz Vám můžeme obnovit).

  • obsluha VZV

  • vykládka kamionů

  • zaskladnění zboží a další práce dle pokynů nadřízeného

Profil kandidáta

Prioritou je abys uměl jezdit na VZV, všechno ostatní tě rádi naučíme! (Průkaz na VZV ti dokážeme zařídit).

Ochota pracovat na 2 směnný provoz (6-14 hod, 14-22 hod).

Nabízíme

  • spolupráce do konce roku 2023 na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 190,- Kč / hod

  • měsíční bonusy až 2 700 Kč - za docházku

  • čtvrtletní bonusy až 7 500,- Kč

  • každý den příspěvek na stravování 100,- Kč

  • systém Cafeterie 500 Kč / měsíc

  • 4 týdny dovolené

  • lokalita: Praha - Jirny

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4595652  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 190 Kč/hod.