Specialista vstřikolisů

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného technika údržby vstřikolisů, který se rád pustí do výzev moderní výrobního prostředí. Pokud máte zkušenosti s údržbou a seřizováním vstřikolisů a chcete se rozvíjet v dynamickém týmu, máme pro vás skvělou příležitost!

  • Údržba a seřizování vstřikolisů a periferií

  • Diagnostika a opravy technických poruch

  • Plánování a provádění preventivní údržby

  • Spolupráce s výrobním týmem při optimalizaci výrobních procesů

  • Účast na zlepšování chodu vstřikolisů a zavádění nových technologií

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s údržbou a seřizováním vstřikolisů

  • Technické vzdělání v oboru strojírenství, elektrotechniky nebo podobném

  • Schopnost provádět opravy a údržbu vstřikolisů a periferií

  • Znalost hydrauliky, pneumatiky a senzoriky

  • Schopnost diagnostikovat a řešit technické problémy

  • Samostatnost a pečlivost v práci

  • Ochota učit se novým technologiím

Nabízíme

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • 13. a 14. plat

  • 25 dní dovolené

  • Sickday

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4595925  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.