Personální konzultant v Mladé Boleslavi

Středočeský kraj

Popis pozice

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace a administrativa pro vás není překážkou? Zajímá vás oblast personalistiky a chcete se v ní zdokonalit? Pokud ano, rozšiřte naše řady a pracujte pro ManpowerGroup, jedničku na trhu mezi personálními společnostmi a 15. největšího zaměstnavatele v ČR!

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, možnost občasného home office, příspěvek na Multisport kartu, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

  • každodenní nábor zaměstnanců (našich agenturních i do kmene ke klientovi, a to především na blue collar pozice)

  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty i kandidáty

  • péče o stávající agenturní zaměstnance, tvorba nástupních i výstupních dokumentů, příprava podkladů pro Service Shared Centre, reporting, komunikace s úřady atd.

Profil kandidáta

Měl/a byste mít..:

  • předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců (není zásadní podmínkou, ale je velkou výhodou)

  • chuť učit se nové věci

  • pozitivní a proaktivní přístup

  • rád/a hodně práce (s nudou ani se stereotypem se u nás nepotkáte)

  • ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:) )

..a být..:

  • komunikativní

  • enegická a dravá osobnost s obchodním duchem

  • samostatný, asertivní a motivovaný zaměstnanec

Nabízíme

  • prostor a zázemí pro úspěšnou realizaci projektů - volnost, flexibilita a nezávislost na straně jedné; podpora zkušeným sales týmem, marketingem a HR na straně druhé

  • největší klientské portfolio na trhu, možnost pracovat s top klienty a podílet se na jejich úspěchu

  • motivující odměnu (fixní mzda + atraktivní bonusový systém, který není nijak zastropovaný)

  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)

  • nástup ihned aneb včera bylo pozdě :)

  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Regina Plojharová
ID: 4596131  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.