Elektromechanik pro výrobní závod

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zájem o práci ve stabilní společnosti s nadstandardními příplatky?
Vaším úkolem budou provozní elektro opravy, seřizování a pravidelná kontrola strojů ve výrobě tak, aby co nejméně docházelo k neplánovaným odstávkám strojů.

Profil kandidáta

Hledáme člověka s platnou vyhláškou, min. § 5. Důležité jsou zkušenosti s opravami elektrických výrobních zařízení, orientaci ve schématech a schopnost čtení technické dokumentace.

Pracujeme v třísměnném provozu a je tedy důležitá ochota se do něj zapojit a za velmi zajímavé příplatky držet pohotovost i některé víkendy.

Nabízíme

Dovolenou navíc, ať si máte během roku čas pořádně odpočinout.

Bonusy ke mzdě - příplatky za pohotovost, docházkový bonus, čtvrtletní odměny podle výsledků celé společnosti.

Příspěvek na stravování v závodní jídelně, kde nám vaří samé dobroty.

Pro zájemce zdarma očkování proti chřipce.

Roční příspěvek na sport a kulturu a příspěvek na penzijní připojištění.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 4596136  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.