Personální konzultant v Mladé Boleslavi

Středočeský kraj

Popis pozice

Baví vás výzvy a nábor zaměstnanců? Každodenní telefonická, emailová komunikace a administrativa pro vás není překážkou? Zajímá vás oblast personalistiky a chcete se v ní zdokonalit? Pokud ano, rozšiřte naše řady a staňte se součástí našeho týmu!

  • každodenní nábor zaměstnanců (našich agenturních i do kmene ke klientovi, a to především na blue collar pozice)

  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty i kandidáty

  • péče o stávající agenturní zaměstnance - např.: tvorba nástupních i výstupních dokumentů

  • příprava podkladů, reporting a komunikace s úřady,...

Profil kandidáta

  • máte předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců, administrativou či obdobnou pozicí (není zásadní podmínkou, ale velkou výhodou)

  • rádi se učíte novým věcem a chcete si rozšiřovat obzory v HR - ať už jde o legislativu, moderní přístupy k recruitmentu nebo přizpůsobení se aktuálním trendům trhu

  • jste komunikativní a energické osobnost s obchodním duchem - zvládnete komunikovat s klienty a kandidáty na denní bázi, zároveň dokážete dosadit své kandidáty na ty správné pozice

Nabízíme

  • prostor a zázemí pro úspěšnou realizaci projektů - volnost, flexibilita a nezávislost na straně jedné; podpora zkušeným sales týmem, marketingem a HR na straně druhé

  • největší klientské portfolio na trhu, možnost pracovat s top klienty a podílet se na jejich úspěchu

  • motivující odměnu (fixní mzda + atraktivní bonusový systém, který není zastropovaný)

  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)

  • další množství firemních benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době,...

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Homeoffice

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4596141  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.