Nástrojař pro lisovnu kovů na tři směny

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Stabilní mezinárodní společnost hledá nástrojaře!
Vaším úkolem bude důsledná péče o obráběcí stroje. Patří k tomu údržba a případně i oprava lisovacích strojů. Aby vše fungovalo tak, jak má, je potřeba spolupracovat také s výrobou.

Profil kandidáta

Náš tým doplní manuálně zručný člověk, který je ochotný pracovat v třísměnném provozu. Ideální by bylo vyučení ve strojírenském oboru, ale pokud máte na podobné pozici alespoň zkušenosti, určitě Vás rádi uvidíme.

Nabízíme

Dovolenou navíc, ať si máte během roku čas pořádně odpočinout.

Bonusy ke mzdě – docházkový bonus, čtvrtletní odměny podle výsledků celé společnosti.

Příspěvek na stravování v závodní jídelně, kde nám vaří samé dobroty.

Pro zájemce zdarma očkování proti chřipce.

Roční příspěvek na sport a kulturu a příspěvek na penzijní připojištění.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 4596326  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.