Finanční controller

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáš práci se zaměřením na projektový management? Máš předchozí zkušenost alespoň 1 rok s finančním controllingem?

Pokud hledáš novou výzvu, pošli nám svůj životopis.

  • koordinace a spolupráce na projektovém účetnictví

  • sestavování rozpočtu společnosti a jednotlivých projektů

  • pravidelné účetní závěrky, tvorba forecastů

  • příprava podkladů pro rozpočet, vypracovávání rozpočtu

  • zefektivňování účetních procesů

  • komunikace v anglickém jazyce napříč firmou

Profil kandidáta

  • nejlépe vzdělání ekonomického zaměření

  • uživatelská znalost MS Excel

  • angličtina na komunikativní úrovni

  • znalost účetního programu ERP Oracle nebo SAP výhodou

Nabízíme

  • 13. plat

  • měsíční bonusy k výplatě

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění

  • dotované závodní stravování

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • mobilní telefon k soukromým účelům

  • vzdělávací a jazykové kurzy

  • nástup přímo do kmene

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4596327  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.