Operátor ve strojírenství

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Pro významného klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme pracovníky na pozici operátora ve výrobě.

Nejedná se o agenturní zaměstnání, nabídka je přímo do kmene společnosti.

  • práce s obrobkem – pilování, broušení, vrtání, zalešťování, vyklepávání do tvaru apod.

  • práce podle jednoduchých technologický postupů

  • práce ve 3směnném provozu

Profil kandidáta

  • požadujeme manuální zručnost a ochotu naučit se něco nového

  • zkušenosti z výroby

  • znalost čtení technické dokumentace a práce s měřidly výhodou

Nabízíme

  • osobní ohodnocení až ve výši 4500 Kč/měsíc

  • příspěvek na dopravu až 53 Kč/den

  • závodní stravování za pár korun

  • 5 týdnů dovolené

  • roční příspěvek 4000 Kč do benefitní karty

  • Multisport karta

  • a mnoho dalších benefitů jako je oblečení, výživové doplňky, služby apod.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4596334  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.