Konstruktér

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do našeho vývojářského týmu na pracovní pozici Konstruktéra.

Nebojíte se nových výzev, nových projektů a máte kreativní myšlení?

Čtěte dále.

  • budete navrhovat a pracovat s konstrukčním programem SolidWorks

  • provádění pevnostních analýz, základní pevnostní výpočty a zprávy

  • konstruování s ohledem na technologické možnosti výroby a montáže

  • budete hledat případné alternativní technologie, montážní a výrobní procesy

  • podílení se na tvorbě montážních a výrobních postupů

  • budete spolupracovat na tvorbě projektové dokumentace

  • vytváření předpisů a plánů funkčních zkoušek

  • spravování HW testovací laboratoře

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření nebo praxi na obdobné pozici

  • zkušenost s návrhem v SolidWorks

  • schopnost pracovat v týmu

  • komunikativní znalost AJ slovem a písmem

  • chuť učit se novým věcem a technologiím

Nabízíme

  • Mobilní telefon

  • Notebook

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • Dovolená 5 týdnů

  • Ubytování/příspěvek na ubytování

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Závodní stravování

  • Občerstvení na pracovišti

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Příspěvek na vzdělání

  • Možnost občasné práce z domova

  • Firemní akce

  • Individuální rozvržení pracovní doby

  • Možnost si napracovat hodiny

  • Zahraniční pracovní cesty

  • Dog-friendly office

  • Children-friendly office

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na ubytování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4596605  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.