Servisní technik zdravotnického zařízení

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pozice servisního technika pokrývá komplexní servisní práce na zdravotnické technice v regionu jižních Čech.

  • Diagnostika poruch přístrojů, analýza příčin a jejich odstranění

  • Pravidelná údržba dle předpisů výrobce

  • Instalace přístrojů, uvádění do provozu, spolupráce s Project managementem během instalací

  • Komunikace se zákazníky – podpora uživatelů po telefonu i pomocí řešení vzdálené správy

  • Komunikace s pracovišti technické podpory v centrále společnosti, resp. výrobních továrnách (v angličtině)

  • Odpovědné a včasné vystavování servisních protokolů

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání směru elektronika / elektrotechnika

  • Praktickou zkušenost s různou technikou, kromě znalostí v oboru elektro je potřeba i mechanická zručnost

  • Znalost anglického jazyka

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Ochotu denně cestovat po svěřeném regionu, v případě potřeby i po celé České Republice

  • Servisní technik potřebuje další kvalifikace, jejichž získání v průběhu zaměstnání je podmínkou (umožníme) – elektro vyhl. 50, odborná způsobilost pro práci se zdroji ionizujícího záření apod.

Nabízíme

  • Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

  • Systém firemního vzdělávání

  • Atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, bridge days, cafeteria systém benefitů, pružná pracovní doba a další)

  • služební auto s možností soukromého využití, telefon a notebook

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová