Seřizovač vstřikolisů v Písku | Náborový příspěvek 50 000 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do rodinného prostředí výrobní společnosti v Písku hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač vstřikovacích lisů.

Nabízíme stabilní zaměstnání ve stále se rozvíjejícím průmyslovém odvětví.

Hledáme zkušené seřizovače, ale i absolventy s technickým vzděláním, kteří mají chuť rozvíjet své schopnosti.

Nabízíme náborový příspěvek 50 000 Kč.

  • seřizování vstřikovacích lisů,

  • stabilizace výrobních procesů na vstřikovně,

  • nastavování výrobních parametrů,

  • vizuální kontrola vyráběných dílů,

  • kontrola čistoty strojů,

  • provádění výměny forem,

  • odpovědnost za řádný chod vstřikovacích lisů.

Profil kandidáta

  • technické myšlení,

  • technické vzdělání nebo praxe na obdobné pozici,

  • možnost pracovat na 3 směny.

Nabízíme

  • mzdu dle praxe a zkušeností od 35 000 Kč,

  • odměny ke mzdě,

  • příplatek za práci v odpolední směně 15 %,

  • příplatek za práci v noční směně 40 %,

  • týden dovolené nad rámec zákona,

  • sick day,

  • práci v příjemném rodinném prostředí,

  • příspěvek na stravování v závodě nebo stravenkový paušál,

  • příspěvek na dojíždění,

  • příspěvek na penzijní připojistění,

  • náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4596839  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.