Operátor montáže / zařízení Olomouc - až 35 000 Kč

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Práce je vhodná pro ty, kteří nad prací rádi přemýšlí a umí se orientovat ve výkresové dokumentaci, podle které montáž provádějí a finalizují.

Nečeká tě žádná pásová výroba, žádné stereotypy.

Pojď se s námi posunout do finančně zajištěného zázemí se mzdou, která tě potěší a do čistých pracovních podmínek s moderními stroji.

  • montáž a seřízení strojírenských zařízení a systémů dle montážních instrukcí

  • práce s výkresovou dokumentací a s návody

  • práce na PC s interním systémem

  • směnný provoz nyní 2 směny ( pozdějí přechod na 3 směny)

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ vzdělání ideálně technického směru

  • zkušenost z výrobního prostředí

  • znalost čtení výkresové dokumentace nutností

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • 2 směny

  • velmi dobré mzdové ohodnocení

  • nadstandardní příplatky, 13. plat

  • příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na oběd v závodní jídelně a stravenky (100 Kč) za odpolední směnu a mnoho dalšího

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová