PLC programátor | moderní technologie

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s programováním průmyslových robotů (Kuka, ABB, Fanuc) a hledáš příležitost ve firmě, která ti nabídne skvělé pracovní podmínky, moderní technologie a umožní ti další rozvoj? Pak se podívej, jestli nehledáme právě tebe.

Pro výrobní společnost na Opavsku hledáme učenlivého 6. parťáka do týmu PLC programátorů, kteří se podílejí na výrobě unikátních strojů.
✔ programování strojů pro automatizaci ve výrobě

✔ zajišťování technických změn

✔ tvorba vizualizací v Tia-WinCC

✔ budeš se také podílet na tvorbě projektové dokumentace a návodů

✔ společně s elektrikáři rozhýbeš stroj ve výrobě

Profil kandidáta

✔ jsi zkušený v programování PLC Siemens S7, LOGO

✔ znáš frekvenční měniče Sinamics

✔ máš vyhlášku č. 50/1978 Sb.

✔ orientuješ se v elektrotechnických schématech

✔ vlastníš řidičský průkaz sk. B a občasná pracovní cesta pro tebe není problém

✔ zvládneš si přečíst a porozumět technické dokumentaci v AJ

✔ výhodou je znalost C++,C# alespoň na úrovni tvorby skriptů a orientace v databázích SQL

Nabízíme

✔ motivační mzda a možnost karierního růstu

✔ bonusy za úspěšný projekt

✔ otevřenou fiemní kulturu

✔ kolektiv skvělých lidí

✔ individuální vzdělávání

✔ 25 dní dovolené

✔ flexibilní pracovní dobu (fix 8-13 hod)

✔ možnost home office

✔ firemní akce

✔ a další zajímavé benefity

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4597058  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc