Strojírenský dělník - nástup ihned

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy do výroby na jednosměnný, maximálně dvousměnný provoz. Pokud máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů, s lakováním nebo se svařováním a jste manuálně zruční, těšíme se na vaši reakci.

  • Obsluha CNC stroje,

  • Lakování a povrchová úprava dílů,

  • Práce ve výrobě.

Profil kandidáta

  • Předchozí praxe ve výrobě (výhodou je zkušenost z pozice montážního dělníka / operátora CNC / lakýrníka).

  • Pracovitost a spolehlivost.

Nabízíme

  • Práci v přátelské atmosféře na jednu nebo dvě směny.

  • Férovou mzdu a bonusy k tomu.

  • Stravenkový paušál.

  • Týden dovolené navíc.

  • Příspěvek na dojíždění.

  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.

  • Flexipassy, Multisportku.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4597071  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.