Vedoucí technologie

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro rostoucí a inovativní výrobní společnost v oblasti strojírenství (výroba jednoúčelových strojů) hledám nového šéfa pro tým technologů!

Vaším úkolem bude především rozvoj veškerých využívaných metod, jejich zefektivňování popř. zavádění nových, modernějších procesů a postupů. Dále budete zodpovědný/á za fungování celého oddělení, rozvoj a stabilitu svěřeného týmu.

Náplň práce:

  • vyhodnocení stávajících postupů jejich inovace a zefektivnění

  • dohled nad procesy v obrábění a montáži

  • tvorba norem, pracovních postupů a programů pro CNC

  • vedení týmu technologů

  • spolupráce napříč firmou (obchod, konstrukce, výroba, kvalita atd.)

  • reporting výrobnímu řediteli

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (technické, strojírenské)

  • znalost metod obrábění a montáže

  • praxe na obdobné pozici

  • zkušenosti s vedením lidí

  • otevřená mysl, schopnost vidět souvislosti a návaznosti

  • inovativní myšlení, snaha posouvat věci dopředu

  • řp. B. práce na PC - uživatelsky

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v rychle rostoucí a inovativní společnosti

  • práci s nejmodernějšími technologiemi

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvky na volnočasové aktivity (cafeterie)

  • příspěvky na dojíždění či bydlení

  • zvýhodnění mobilní tarif pro celou rodinu

  • příspěvky na rekreaci dětí

  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na ubytování

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová