Elektroinženýr – průmyslové stavby

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte vzdělání v oboru elektro a praxi v souvislosti se stavebnictvím? Lákají vás velké projekty se zaměřením na průmyslové stavby?

Pokud ano, mohla by vás následující nabídka zaujmout.

  • Práce na realizaci projektu přímo v místě stavby (okolí Brna)

  • Kontrola kvality prováděných elektro prací (osvětlení, silnoproudé instalace, požární signalizace, data) a jejich zaznamenávání

  • Komunikace s klientem, stavebním týmem a subdodavateli

  • Tvorba podkladů pro dokumentaci (harmonogramy, projektové změny, zápisy, BOZP apod.)

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro

  • Znalost AutoCadu

  • Angličtina – alespoň mírně pokročilá znalost

  • Zkušenosti s organizací výstavby průmyslových celků – výhodou, nikoliv nutností

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zaměstnavatele, který vaši práci náležitě ocení

  • Účast na zajímavých projektech

  • 5 sick days

  • Stravenky

  • Prostředí s jedinečnou firemní kulturou

  • Pohodový tým kolegů

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4597505  Datum zveřejnění: 8.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.