Operátor CNC strojů - nástup přímo do kmene

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro strojírenskou společnost působící více než 130 let do Zruče nad Sázavou hledáme Operátora CNC strojů. Svými zkušenostmi si ovlivníte mzdu.

  • čtení z technických výkresů

  • určování parametrů řezu

  • seřizování a obsluha soustružnických strojů

  • kontrola výrobků

  • měření na setiny a tisíciny mm

  • zakázková (kusová) výroba

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru strojírenství nebo praxe v oboru nutností

  • základní znalost čtení technických výkresů

  • znalost strojů (OKAMOTO výhodou) a materiálů

  • smysl pro přesnost v měření

  • ochota k další zaškolením v rámci profese

  • směnovat ve třísměnném režimu (ranní/odpolední/noční)

Nabízíme

  • práce na HPP do kmene

  • čisté pracovní prostředí

  • mzdové ohodnocení dle praxe a znalostí (každoroční navyšováni mzdy)

  • příplatky za přesčas

  • přítomnostní odměna 2.000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování v budově firmy (výběr z 5ti jídel)

  • kafeterie

  • firemní akce

  • odměna za pracovní/životní jubilea

  • příspěvek na dojíždění nad 30 km

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4597719  Datum zveřejnění: 8.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.