Zákaznický servis s angličtinou

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti na Novojičínsku hledáme kandidáta na pozici specialista zákaznické péče pro země 3. světa (Turecko, Egypt..). Pokud máte na obdobné pozici zkušenost a baví vás komunikovat se zákazníky v angličtině, dejte nám o sobě vědět!

  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce se zákazníky a distributory

  • Vyřizovaní telefonických, ale především písemných dotazů na produkty

  • Zpracovávání objednávek od vystavení faktury až po zajištění včasného doručení zákazníkovi

Profil kandidáta

  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka

  • Zkušenosti z oblasti zákaznické péče, logistiky či nákupu

  • Předpoklady ke zvládání náročných situací při jednání se zákazníky

  • Zkušenosti s vývozem do třetích zemí a s platebními podmínkami, jako je dokumentární akreditiv a inkaso

  • Znalost speciálních dokumentů jako jsou egyptské certifikáty, certifikáty pojištění, ACID - speciální egyptská deklarace, speciální celní dokumenty pro Turecko – ATR výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost home office

  • Pružná pracovní doba

  • Výuka jazyků na pracovišti

  • Příspěvek na stravování

  • Kafetérie ve výši 4.000 Kč za rok

  • Různé firemní akce: rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj.

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně

  • Zvýhodněny mobilní tarif

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4598844  Datum zveřejnění: 9.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.