Sales Assistant na prodejně s luxusním zbožím

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy na pozici Sales Assistant na zaběhlou pobočku sídlící v samotném centru Brna.

Pokud se rádi obklopujete vysokou kvalitou, drahé doplňky jsou vaší vášní a rádi sdílíte tento zájem s ostatními, potom jste přesně náš člověk!
Práce s luxusním zbožím renomovaných značek jako jsou Tudor, Longines, Breitling, Zenith, Rado

  • Konzultace se zákazníky na pobočce, komunikace a udržování obchodních vztahů

  • Administrativa spojená s chodem pobočky – příjem zakázek z e-shopu, příprava nabídek pro zákazníky

  • Práce v interním softwaru, studium a rozvíjení znalostí o produktech

Profil kandidáta

  • Hledáme profesionála a srdcaře, který bude mít vztah k našemu top produktu

  • Spolehlivost, zodpovědnost, reprezentativní vystupování

  • Schopnost komunikovat se zákazníky

  • Důležité jsou zkušenosti s prodejem exkluzivního zboží

Nabízíme

  • Nástup a zaučení na již zaběhlé pobočce

  • Práce přímo v centru Brna

  • Práce v menším kolektivu

  • Fixní plat + provizní složka

  • Příjemné pracovní prostředí a práce v rodinné české společnosti

  • Možnost zapůjčení hodinek

  • Možnost profesního růstu

  • Příspěvek na stravování

  • Sick days

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Procházková
+420734767540
ID: 4598845  Datum zveřejnění: 9.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.