Compensation Analyst - možnost 100% home office

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do globálního týmu hledáme Analytika odměňování, který dohlídne na strategii, řízení a rozvoj programů v dané oblasti. Vašim hlavním cílem bude podporovat realizaci odměňování a zajišťovat efektivní postupy, zároveň se podílet na globálních projektech pro region EMEA.

  • Zaměření na správu a řízení globálního nastavení pracovních míst, řízení auditů pro nově přijímané zaměstnance a změny rolí

  • Schopnost vyhodnocovat a implementovat nástroje a materiály pro analýzu pracovních míst

  • Schopnost provádět analýzy pracovních míst - včetně interních srovnání, srovnání s trhem, určit konkurenční rozpětí odměn

  • Odpovídá za analýzy odměňování-modelování platových rozpětí, analýzu rozpočtu/nákladů, podpora procesů vyplácení prémií

  • Předkládání srovnávacích průzkumů poskytovatelům, interpretace údajů

  • Řízení správy prováděním auditů

  • Komunikace a spolupráce s vedoucími HR týmů v regionu EMEA

Profil kandidáta

  • Víceletá zkušenost na pozici analytika odměňování/kompenzace

  • Silné dovednosti v oblasti analýzy dat, zkušenosti s prací s rozsáhlými soubory dat (pokročilá znalost MS Office, MS Excel)

  • Velmi dobrá znalost angličtiny (min. B2)

  • Písemné a ústní komunikační dovednosti

  • Schopnost pracovat samostatně a v termínech, organizovat si vlastní pracovní náplň

  • Smysl pro detail, přesnost, schopnost prezentace a interpretace

Nabízíme

  • Mezinárodní tým

  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost využívat home office

  • Zaškolení v zahraničí

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4702233  Datum zveřejnění: 10.11.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.