Stavbyvedoucí Pro Montáže Ocelových Konstrukcí ve Finsku.

Finsko

Popis pozice

Ovládáte finštinu a jste z oboru?

Pro Evropskou stavební společnost spolupracující s lídry na trhu, hledáme k dlouhodobé spolupráci Stavbyvedoucího pro montáže ocelových konstrukcí.

Pokud žijete ve Finsku, Čechách či na Slovensku, máte zkušenosti s vedením stavebního týmu, ovládáte uvedené jazyky, neváhejte nás kontaktovat.

Čeká Vás velmi zajímavá práce i ohodnocení.

  • Přebírání projektové dokumentace.

  • Vypracování technické přípravy výroby/ realizace zakázky.

  • Vypracování požadavku na zabezpečení materiálu a dodávek podle plánu.

  • Plánování realizačních kapacit.

  • Vedení stavebních deníků.

  • Dohled nad vykonáváním stavebně-montážních prací a technologických postupů.

  • Zodpovědnost za dodržení termínů.

  • Zodpovědnost za BOZP a PO.

  • Operativní řešení problémů.

  • Zodpovědnost za odevzdání stavby.

Profil kandidáta

  • Řidičský průkaz sk. B.

  • Znalost finského jazyka na úrovni B2 (převážně technického charakteru).

  • Znalost jednoho z těchto jazyků AJ/ČJ/SJ.

  • Osvědčení stavbyvedoucího.

  • MS Office.

  • Autocad – základy.

  • Časová flexibilita.

  • Ochota cestovat.

Nabízíme

  • Služební automobil 4x4.

  • Možnost ubytování.

  • Práce na HPP, či OSVČ, dle vašich preferencí.

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení.

  • Nástup možný ihned.

Benefity

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Bez nutnosti ČJ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 4711022  Datum zveřejnění: 23.11.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 8 000 EUR/měsíc