Administrativní podpora| Částečný úvazek

Kraj Vysočina

Popis pozice

Máte zkušenost z administrativy ideálně s přesahem do HR a rádi byste v práci využili znalost cizího jazyka? Pak Vám nabízíme samostatnou roli, která Vám umožní pracovat na částečný úvazek s výhledem dlouhodobé spolupráce.

Pro zahraniční společnost hledáme kolegyni (či kolegu), která bude jakousi "spojkou" mezi centrálou v Německu a českým zastoupením v Humpolci. Vaším úkolem bude zejména výpomoc s administrativou a personálními procesy.
✔ Příprava dodacích listů pro zákazníky

✔ Kontrola dodavatelských faktur

✔ Pravidelná komunikace a sdílení faktur s daňovým poradcem

✔ Spolupráce s místním daňovým poradcem a německým personálním oddělením

✔ Zajišťování podpory při implementaci a udržování benefitů pro zaměstnance

✔ Vedení evidence pracovní doby

✔ Příprava pracovních smluv a související personální agenda

Profil kandidáta

✔ Min. SŠ vzdělání.

✔ Zkušenosti v oblasti administrativy a lidských zdrojů.

✔ Uvítáme praxi na podobné pozici.

✔ Schopnost efektivní komunikace a spolupráce s různými interními a externími subjekty.

✔ Znalost daňových a pracovněprávních předpisů.

✔ Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (minimálně B2) podmínkou.

Nabízíme

✔ flexibilní pracovní dobu

✔ možnost částečného home office

✔ denní využití cizího jazyka

✔ samostatnou roli, kdy si sami určujete priority

✔ 25 dní dovolené

✔ stravenky ve výši 107 Kč/den

✔ 13. plat

✔ měsíční příspěvek do cafeterie ve výši 500 Kč

✔ příspěvek na penzijní pojištění

✔ odměny za věrnost

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4713104  Datum zveřejnění: 27.11.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.