IT Project Manager - různorodé projekty - PRAHA

Praha

Popis pozice

Tato pozice je pro jednoho z předních evropských dodavatelů ICT řešení. Patří mezi 3 největší partnery společnosti Microsoft, kde dosahují Gold kompetence skoro pro všechna řešení, která Microsoft poskytuje. Vznikli spojením desítek firem a každá z nich přinesla nové zkušenosti i znalosti. Vyvíjí vlastní podnikové, ekonomické a mzdové systémy, které denně šetří čas i peníze firmám napříč obory. Vedle toho pracují na zakázkovém vývoji pro státní a veřejnou správu, školství a zdravotnictví i komerční segment. Věnují se i datové analytice a BI. Mezi jejich zákazníky patří jak drobné živnostníky, tak i velké korporace či státní instituce v ČR, SR i zahraničí.

  • zodpovědnost za plánování a dodávku přidělených SW projektů za podmínek stanovených příslušnou smlouvou

  • analýza klíčových požadavků zákazníků

  • identifikace a řízení rizik projektu

  • dodržování schváleného časového rámce, rozpočtu projektu a případné řešení odchylek

  • komunikace se zúčastněnými stranami a zabezpečení hladké realizace projektů

  • řízení a koordinace práce subdodavatelů

  • reportování stavu projektu

Profil kandidáta

  • prax min. 2 roky v oblasti projektového řízení IT implementačních projektů

  • zkušenost s řízením projektů v oblasti SW vývoje na zakázku (dodávka řešení nebo vývoj specifického IS na zakázku)

  • zkušenost s vedením projektů se subdodavatelským plněním

Nabízíme

  • práce na různorodých a dlouhodobých projektech

  • příležitosti kariérního růstu

  • firemní vzdělávání

  • pružná pracovní doba, home office 2 dny v týdnu (víc dní na domluvě)

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

  • stravenkový paušál, karta MultiSport

  • firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)

  • další benefity si zvolíte na míru

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4713277  Datum zveřejnění: 27.11.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.