Odborný prodejce – elektroinstalační materiál

Praha, Česko

Popis pozice

Společnost zabývající se prodejem elektroinstalačního materiálu hledá do svého týmu odborného prodejce, který bude mít na starost komunikaci se smluvními zákazníky i přípravu administrativních podkladů.

Ideální kandidát by měl mít zkušenost s elektroinstalačním materiálem.

Odměnou Vám kromě mzdy bude 25 dní dovolené, příspěvky na stravování, Cafeterii, penzijní připojištění pojištění a mnoho dalšího. Pracoviště v Praze 10 – Hostivař.

  • prodej elektroinstalačního materiálu smluvním zákazníkům (stavební společnosti, elektrikáři, obce)

  • telefonická a mailová komunikace se zákazníky

  • poskytování poradenství zákazníkům

  • zpracovávání požadavků zákazníků

  • zpracovávání objednávek v interním systému

  • příprava cenových nabídek pro zákazníky

  • příjem a výdej zboží ze skladu

Profil kandidáta

  • zkušenost s elektroinstalačním materiálem

  • znalost MS Office (zejména Excel a Word)

  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 30 000 – 35 000 Kč hrubého měsíčně

  • 25 dní dovolené

  • stravenky v hodnotě 136 Kč denně

  • příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na soukromé životní pojištění

  • občerstvení na pracovišti

  • firemní akce a teambuildingy

  • pracoviště v Praze 10 – Hostivař

  • příjemné a neformální pracovní prostředí

  • pracovní doba po – čt (7–16 h), pá (7–15 h)

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980